Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2023, 17:51   #309
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Edlaue posmutniał - Moja moc nie jest jakoś super widowiskowa przyspieszone myślenie i szybkie czytanie/ zapamiętywanie staram się uczyć, żeby pomóc Ojcu w odbudowaniu i zabezpieczaniu miasta przed złymi ludźmi z mocami. Mało kto jednak myśli o efektach ubocznych super mocy ja na przykład mam problemy ze skupieniem, które uniemożliwiło mi chodzenie do normalnej szkoły... Próbowaliśmy wyłączyć moje moce, ale zanim się zorientowaliśmy, mózg się przyczaił do szybkiej analizy i nie umiem funkcjonować bez niej.... Moja rodzina przyjaźni się z rodem Blue strajków, jestem super fanem Cobalta..., więc wiem o kilku problemach: Ludzie wiedzą o super leczeniu i super szybkości, ale wielu zapomina o tym, że rany wciąż bolą a leczenie oraz prędkości pożera kalorie podobnie jak szybkie myślenie, które ja mam - Powiedział, a w oku zakręciła mu się łza, zjadł kilka frytek na poprawę nastroju.

- Wielu super ludzi nie wybrało swojej mocy i chciałoby być normalnymi... Przynajmniej ja tak mam, ale staram się robić z nią dobre rzeczy, to często jej nienawidzę, tej mocy - Powiedział przyjmując słowa Angusa do swojego serca.

Influnce Accepted

 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 10-01-2023 o 18:07.
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem