Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2023, 22:02   #17
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Też bym wolał, aby każdy miał indywidualnie jak chce nikt nikomu by nie zabierał i nikt nikomu by nie kazał nosić licznik i „cierpieć” zaporowych ograniczeń feedbacku. Robimy co możemy z tego co możemy. Teraz na spokojnie refleksja jaką mam, to że nie dziwi mnie kierunek głosowania. W pierwszym głosowaniu ponad rok temu nikt nie miał opcji innej niż mieć wszystko lub nic. W przerwanej sondzie powszechnie nikt nie wiedział czym jest „feedback”, bo nie było testów i prezentacji i nawet nie wiadomo było czy można nie musieć cierpieć „szarych” kolorów, które większość chyba odstręczały. W niecały miesiąc zdaje się, wszyscy zrobiliśmy dosyć konkretne propozycje i ludzie wiedząc czego chcą i czego nie chcą głosują bardziej świadomie. I nie piszę, że to sondy idealne i metody jedynie słuszne. Ale myślę, że wyszło dobrze jako proces, a że nie wszyscy będą zadowoleni z rezultatów wyniku. Cóż, w finale wygrywa jedna opcja.
Wydaje mi się, że wcześniej chętniej każdy głosował aby mieć wszystko lub nie mieć wszystkiego bo nie było innych alternatyw. A kiedy pojawiła się to niejasna, bo tylko do wyobrażenia i na dodatek z nieco mało sympatycznym szarym kolorem, który od zawsze w reputacji kojarzył się negatywnie jak „potępieniec”
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline