Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2023, 08:44   #19
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Arthur Fleck Zobacz post
Z mojego punktu widzenia wygląda to to jakby komuś nie spodobały się wyniki poprzedniej sondy, więc zrobił kolejną, opartą na absurdalnym pomyśle kanibalizowania licznika reputacji i systemu feedbacku.
Czuję się tutaj wywołany do tablicy jako autor pierwszej ankiety i ktoś, kto nie został wymieniony w zaszczytnym gronie
W każdym razie, mogę Cię zapewnić, na ile znam kolegów z Obsługi, iż motyw manipulacji systemem nie był motywacją zrobienia nowej ankiety.
Generalnie historia jest prosta, po odpaleniu pierwszej sądy mieliśmy silny ruch ludzi niezadowolonych z jej kształtu. Na skutek tego odbyło się wewnętrzne głosowanie Obsługi które zdjęło poprzednią ankietę.
Odsunąłem się od prac nad nową ankietą.

Zatem podsumowując, możesz mieć uwagi formalne co do metodologii itd. ale mogą one wynikać wyłącznie w kategorii oceny błędu "uważam, że źle coś zrobiliście" niż przypisywania próby manipulacji - i tu masz moje oświadczenie ze środka Obsługi i jednocześnie drugiej strony poglądu na to jak system reputacji powinien wyglądać.
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline