Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2023, 11:57   #1125
Dhorr
 
Dhorr's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Sayane Zobacz post
przecież ich nie zjemy
nie chcesz to będzie więcej dla nas

z drugiej tak na serio strony myślę, że skupisko tych stworków może być w bardzo ciekawym miejscu i dlatego jestem za podążeniem.

A odnośnie moich czynów mimo wszystko:
1. Przyglądam się wnikliwie działku.
2. ucinam łeb jednemu i zrobię sobie z tego płaską maskę. Może się przydać, kto wie. Zużyć mogę do tego 0,25 lub w razie potrzeby nawet 0,5 m konopnej liny z 30m jakie mam.
3. No i próbuję przekonać resztę, że mogą one zmierzać do jakiegoś ciekawego miejsca, choć sporo w tym zrezygnowania, bo prawie nigdy nikogo nie udaje mi się do niczego przekonać. Miał na myśli, że mogły te stwory być mylone z tytanami i być wskazówkami do znalezienia tronu Auril, tak przy okazji. Sprawdzę również aprobatę drużyny wobec pomysłu podzielenia się tymczasowo na dwie ekipy.
4. Sprawdzam, czy w tych stworach jest coś jeszcze, co może mieć jakąś wartość monetarną lub użytkową. Może słyszałem lub widziałem kiedyś jakieś elementy jego ciała gdzieś w użyciu? Wezmę też ze 2 kg jego mięsa. Może po magicznym oczyszczeniu i wykryciu braku trucizn okaże się wartościowym posiłkiem? ile to ma nóg? ile to ma oczu? ostrożnie sprawdzam obecność jadu na odnóżach i zębach. czy wiem coś ciekawego o tych stworzeniach? może warto zebrać trochę jadu do dwulitrowego bukłaka?
5. ach, no i po walce podnoszę procę ze śniegu
6. Pozytywnie reaguje na zaczepkę Oberika: że owszem, to jego magia i że przywykł do tego typu roli w drużynach, choć nie był jeszcze nigdy w drużynie z podobnym składem.

[WAŻNE] podczas ewentualnej wyprawy cały czas mam baczność na wyczucie idealnego momentu do rzucenia czarów niewidzialności i bezśladowości.
 

Ostatnio edytowane przez Dhorr : 13-01-2023 o 19:14.
Dhorr jest offline