Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2023, 15:59   #28
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Nie, kiedy sonda była publikowana zbierałem cukierki z dziećmi na Halloween prosząc, aby wstrzymać konie zaraz przed publikacją.

Jak już pisałem wielokrotnie wcześniej tamta sonda nie była dobrze przygotowana i również z mojej winy. Tym bardziej czułem, że słusznie jest działać zgodnie z sumieniem. Gdyby była niejawna, nie byłoby problemu. A teraz każdy zdaje sobie wprawę jak to wygląda i każdy się z tym liczył zatrzymując sondę z falstartem.

Ja prywatnie w tym roku jest przeciw całemu usunięciu wszystkiego (bo to wyrzucanie dziecka z kąpielą), w drugiej kolejności przeciw starej reputacji (bo zepsute narzędzie). Reszta mi po tym wszystkim zobojętniała na tyle, że nie mam jakoś wybitnie jedynej preferencji, każda ma zalety i wady. Dlatego postanowiłem w ogóle nie głosować.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline