Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2023, 21:30   #271
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Stefan spojrzał na Księciunia z miną od której miało wyziewać zdanie "O czym człowieku gadasz?!" zanim z jeszcze głupszym wyrazem twarzy spytał:
- Jaka rola, Jaśnie Panie? Powiedziałem na co jołczyła mi Góra. I Znaczy się, że kaznodzieja jest aż tak problematyczny, że cel Waszmościa pokrywa się z naszą górą?

Stanisław, którego od dotychczasowego przebiegu rozmowy po prostu zatkało. Spojrzał na pozostałych licząc, że jeszcze ktoś zaprzeczy, że jest głupi. Nie zauważył, więc nonszalacko poprawił kołnierz płaszcza, przybrał jeszcze bardziej nonszalacki uśmiech, a potem oświadczył jakby miał w rękawie same asy:
- Bystrego mam braciszka, co nie? Przydaje mi się do przeszpiegów tam gdzie sam nie sięgam. Nie myślałem, że tego pięknego kraju dotarły również historie o mnie.
Wnioskuje tutaj 2 rzeczy. 1. Relacje między Mości Księciem, a jego siostrami są bardzo złe. Rodzeństwo w dobrych relacjach z reguły zna o sobie nawzajem takie haki, że wstyd jaki przyniosłyby ich wyjawienie jest wprost proporocjonalny do miłości dzięki, której owe haki... Pozostają sekretami.
-Jak to, że tdo tej pory nie oddałeś mi kasy za gumo-miśki, które mi zeżarłeś, bo dziewczyna z którą straciłeś cnotę...
-Świetny przykład młody. Świetny! A punkt 2. Czy ja mam rozumieć, że hak na pana siostrę to ma być z co najmniej fotki z nocy z wieloma mężczyznami, czy wystarczy jeden?
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 31-01-2023 o 20:47.
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem