Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2007, 18:32   #5
nonickname
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 1 nonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputację
Karty postaci zamieszczajcie tutaj. Jeżeli ktoś chce ukryć jakieś fakty z życiorysu przed innymi graczami, to niech prześle uzupełnienie historii na PW.

Co do Krypty, to nie mieliście kontaktu z innymi Kryptami. Nigdy nikt nie opuścił Krypty stąd większość mieszkańców uważa waszą misję, za samobójczą. Społeczność ma zaszczepiony strach przed światem zewnętrznym. Nie macie zielonego pojęcia co możecie znaleźć na zewnątrz. Może jest tam teraz jak na Marsie, a może cywilizacja ma się wyśmienicie. Poziom promieniowania nigdy nie był dla was problemem.

Ale UWAGA. Zdarzył się w waszej Krypcie kataklizm. 15 lat temu przeżyliście trzęsienie ziemi. Krypta prawie przestała by istnieć, gdyby nie heroiczna postawa kilku mieszkańców, którzy poświęcając własne życie odcięli sektory ogarnięte ogniem (trzęsienie ziemi spowodowało ogromny pożar). Jedynym skutkiem było 30 ofiar śmiertelnych spośród 2500 mieszkańców, oraz co było bolesne odcięcie od magazynów. Wejścia do nich zostały zasypane głazami i bez ciężkiego sprzętu nie można się do nich dostać. W Magazynach tych znajdowała się między innymi broń, więc wasz ekwipunek startowy nie będzie oszałamiający.

I jeszcze jedno. Jak ktoś chce zagrać to proszę zostawić jakiś ślad, deklarację chęci do gry. To pozwoli mi na obserwację zainteresowania rekrutacją. Pozwoli to uniknąć sytuacji kiedy ja sobie myślę, iż właśnie 10 userów wytęża mózgi nad KP, a w rzeczywistości tylko dwóch. Bo to może doprowadzić do tego, iż rekrutacja będzie trwała miesiąc.

Z wiadomych względów osoby deklarujące chęć robienia raportów mają większe szanse na przyjęcie na sesję.
 
__________________
Arkham Radio

Ostatnio edytowane przez nonickname : 19-09-2007 o 19:11.
nonickname jest offline