Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2023, 15:22   #312
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Wejście smoka

Nico miała dosyć. Zeszła szybko z dachu po schodach, zaczerpnęła tchu i weszła do restauracji, głośno otwarłwszy przy tym drzwi.

- Oh, Diano! - niezbyt jej udało się udać zaskoczenie, ale co tam - Ty tutaj? - jej ręka powędrowała do ust, by je zasłonić - Co za przypadek, ja też!

Podeszła szybko do ich stolika, przysunęła sobie krzesło i opadła na nie, oparłszy łokcie na stole, a głowę na dłoniach. Wpatrywała się w Dianę. Bardzo, bardzo intensywnie - No, słodziutka! Co tam u Ciebie, rycerko Ty moja? - podkreśliła ostatnie trzy słowa - Kopę lat. Tak się stękniłam - posłała jej buziaka. Przynajmniej to nie wydawało się oszukane.

Angus zamrugał parę razy oczami, najwyraźniej nie wiedząc, co się dzieje ani jak zareagować. Spojrzał nieco niepewnie na Dianę, a potem na resztę towarzystwa, szukając jakiegoś wyjaśnienia dla nagłego wtargnięcia.
 

Ostatnio edytowane przez Kaworu : 26-01-2023 o 12:43.
Kaworu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem