Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2023, 16:36   #313
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Dean od jakiegoś czasu mechanicznie żuł swoje jedzenie, chociaż od poruszanych tematów czuł ghulę w brzuchu. Wolał nie wyskakiwać siostrze z komentarzem, że "My Hero Academia" to rzucił po tomie 1, bo za bardzo zdołował go wątek z możliwością przekazania swoich mocy komuś innemu i chętnemu.

Oddać supermoce, cofnąć się o 180 stopni, żeby wrócić do swojego spokojniejszego życia... Czy tak się da? Kuszące... I czy nadal nie pozostałby naznaczony - tak genetycznie?

Wejście Smoka
Chyba jakieś bóstwo wysłuchało modlitw Deana Murphy'ego o zmianę tematu. Zważywszy na impet z jakim wyskoczyła znikąd... Brunet domniemywał, że zesłał ją złośliwiec jak Loki, czy Eris podrzuciła swoje złote jabłuszko. Słowem- posłanka Chaosu.
- Fajnie, fajnie, kolejna kumpelka naszej kumpelki. Dobry wieczór... -brunet na tyle odzyskał głos i sarkazm.- Niedosłyszałem tylko imienia. Możesz mi mówić Dean, a to są Ari i Eddie. A ten gremlin, to moja siostra Joan.
Skąd się znacie z Diana?
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 26-01-2023 o 10:35.
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem