Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2023, 14:55   #99
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
W łaźni
Elphi i Ramiel oblewały się wodą, aż trochę zsunął się Elphirze ręcznik i odsłonił trochę za dużo, w tym kawałek prawej piersi, ale bliźniaczki niczego nie zauważyły.
Ramiel zaśmiała się krótko.
- Przypomniało mi się, że moja Ex kiedyś upiła się i zrobiła strptis przed całym odziałem wojska, a ja potem dołączyłam… uhh

Zakupy
Eleril tylko westchnęła ciężko.
- To nic. Już się przyzwyczaiłam. Zawsze gdy było organizowane u nas przyjęcie, to dostawałam za coś karę, i czyściłam latryny. Twój ślub to było drugie przyjęcie w życiu. – pocieszała ją diablica.
- Ja kogoś znalazłam. – wrzasnęła Karendis i przyciągnęła jakiegoś badzo chudego gościa w podeszłym wieku z doklejoną brodą.
- Zostaw mnie. Nie mam żadnych strojów. Ja pogardzam świętem kości! Dziady tylko Dziady! Jakem Mortensiusz Czaszkowski przysięgłem zwalczać to nowomodne święto!
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem