Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2023, 19:09   #48
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Nadal potrzebuję konsultacji z MG w paru kwestiach.
Zadałaś mi skomplikowane pytanie, na które muszę przemyśleć odpowiedź, aby nie wpaść później w jakieś sidła

Udało mi się przygotować dzisiaj osobny wątek w dziale ogólnym gier RPG mający wprowadzić mniej obeznanych userów do świata Tamriel. Grek, Nanatar, stworzyłem ten topik z myślą o Was - zerknijcie, czy taka forma pomoże Wam poznać setting lub co miałbym w opisach zmienić, aby nie przytłoczyć Was zbyt mocno nadmiarem detali.

http://lastinn.info/pozostale-system...t-tamriel.html ([TES] Wprowadzenie w świat Tamriel)

Jutro założę też wątek tyczący się stricte mechaniki systemu UESRPG 3ed, gdzie będziemy mogli wspólnie rozkminiać mniej zrozumiałe aspekty zasad albo tworzyć dodatkowe (vide nowe zaklęcia, o czym wspominałem już wcześniej).
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline