Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2023, 19:55   #50
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał GreK Zobacz post
Ja chętnie bym o samym Kowadle słów kilka usłyszał, gdzie nasze postacie zostały zwerbowane i o samym uczonym. A z ogólniejszej wiedzy jak się sprawa ma z magią, skąd się to bierze i jak działa.
Tak sobie pomyślałem, że opis Kowadła (ang. Anvil, stolica prowincji Złotego Wybrzeża) stanie się bardziej zrozumiały, jeśli poprzedzę go wprowadzeniem do geopolityki Tamriel - niebawem napiszę zatem, czym była wojna domowa w Cyrodiil zakończona obaleniem cesarza Leovica w 2E 577 oraz w jaki sposób jego następca, cesarz Valen Aquilarius, wywołał w 2E 579 kataklizm na kontynentalną skalę będący wstępem do Wojen Trzech Chorągwi.

A tymczasem założyłem topik do rozważań mechanicznych i zapraszam do pochylenia się nad pierwszym zagadnieniem:

 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline