Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2023, 21:14   #100
Rodryg
 
Reputacja: 1 Rodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputację
Łaźnia

Widząc że bliźniaczki skupione były na czym innym pozwoliła sobie na niespieszne poprawienie ręcznika.
- Alkohol jest zawsze złym doradcą… Przynajmniej na tym się chyba skończyło ?
- No wiesz, byłyśmy parą, ale nigdy więcej nie będę tego robiła na sianie, wchodzi w dziwne miejsca... A co do alkoholu, to masz rację. Pamiętasz tą durną elfią czarodziejkę? Ciekawe, co się z nią stało? - Zamyśliła się.
- Ta nie wiem czemu mówi się o igraszkach na sianku... To się wydaje kiepskim pomysłem im bardziej o tym myślę.
- Piasek jest jeszcze gorszy, ale nie próbowałam. Za to pewna hrabina miała wonne olejki…
- Musimy kiedyś to wypróbować.
- Oliwa też może być... lub czekolada, ponoć jest fajna w takich sprawach. - Rozmarzyła się elfka.
-Oliwa brzmi w porządku nie jestem pewna co do praktyczności czekolady.
- Oh... To zależy od słodyczy innej osoby.
- Ta, tylko potem się jeszcze trzeba umyć no i stopiona czekolada jest strasznie lepka… - Elphi wciąż nie wydawała się przekonana.
-Po czekoladzie nie trzeba…

Zakupy

- Dzień jeszcze młody więc coś się wymyśli. Jak co Ramiel może mieć coś w zanadrzu na taką okazję, na wypadek gdy trzeba improwizować. - Spróbowała pocieszyć Eleril, zawsze mogły uciec się do użycia magii w przypadku gdy nie znajdą odpowiednich kostiumów.

- Wiesz nie wiem czy wywoływanie duchów jest dobrym pomysłem na rozrywkę. Zwłaszcza z wymogiem by wszyscy uczestnicy przestrzegali reguł uroczystości… - Czarodziejka odpowiedziała na protesty mężczyzny. Nie była pewna czemu jego broda była doklejona ani czego dokładnie oczekiwała Karendis z jego strony.
 
Rodryg jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem