Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2023, 18:28   #268
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Aro Zobacz post
To będzie niezręczne, jeśli nasze zuchy zsynchronizują się z powrotem pod klif. W sumie to przy okazji Jehan poszukałby i karabinu, żeby go obwiązać wstążką i sprezentować sierżantowi, chcąc u niego zapunktować.
No może być ciekawie, jeżeli poszukiwania będą tego samego dnia o tej samej porze nie wiem czy MG by rzucał na losowość, czy chciałby robić z tego zaplanowany zbieg okoliczności. Wspomniałem o karabinie, bo nie spodziewałem się, że coś istotnego ma spaść na niego w porcie, co podejrzewam pokrzyżuje mu plany osobistej wycieczki (przed kumplami z Rezysty nie chce zaczynać tematu, ani nikomu zgłaszać że posiał broń).

@Kuoro, Yehan i Yago, no same ćfaniaki na tle prostego i uczciwego Franka… któremu w głowie co najwyżej defraudacja racji żywieniowych dużą łyżką
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem