Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2023, 22:11   #92
Kerm
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
Wbrew oczekiwaniom Thomasa misja Lilly zakończyła się totalną porażką. Albo trafili na kogoś, kto nadmiernie przestrzegał regulaminu, albo też facet nie interesował się płcią przeciwną... a w tej materii niewiele można bylo zdziałać, bowiem drużyna nie była w tak rozpaczliwej sytuacji, by mechanik musiał się poświęcać.

- Szkoda, że się nie udało - powiedział Thomas. - A mi głupio, bo to w zasadzie był mój pomysł.
- Jak chcesz, to sam spróbuj, bo możesz mu bardziej przypaść do gustu. - Odparła Lilly, wzruszając ramionami niby niewzruszona, ale na twarzy było widać zawód, że nie udało jej się nic wynegocjować.
Thomas pokręcił głową.
- Gdyby to była wartowniczka... - odparł. - Że też taki ktoś się trafił...
Nie bardzo wiedział, co jeszcze mógłby powiedzieć.

Zatrzymał samochód i zwrócił się do reszty drużyny.
- Co robimy? Poszukamy noclegu na obrzeżach miasteczka, czy pojedziemy dalej i zatrzymamy się gdzieś na pustkowiu, za jakieś dwie-trzy godziny? Ja bym proponował to pierwsze.
 
Kerm jest offline