Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2007, 21:43   #9
nonickname
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 1 nonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Grey Zobacz post
A moje pytanie dotyczy Twojego stylu narracji. Jakis przyklad?
Wiesz, nie można reklamować innych forów, ale jak w google poszukasz to znajdziesz moją starą sesję (tę z 367 postami). Poza tym zaraz wrzucę temat w dziale sesji i będzie tam opis na zachętę.

Cytat:
Napisał Grey Zobacz post
Drugie pytanie, przewidujesz lapanie Expow i rozwoj w trakcie sesji, czy te trzy umiejetnosci to juz docelowo? Troche takie uposledzone te postacie beda
Nie upośledzone, tylko ukierunkowane na współpracę . Pisałem już, że expa nie ma. Ale zawsze mogę wam odjąć od percepcji na przykład, jak ktoś, dajmy na to oślepnie. Także współczynniki będą modyfikowane . Zwiększanie umiejętności? E tam, po co? Chociaż jak komuś rękę granat oderwie to kto wie co się stanie np ze small guns (o big guns nie wspominam).
 
__________________
Arkham Radio
nonickname jest offline