Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2023, 09:28   #272
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Dzięki za błyskawiczny odpis, Campo. Przyjmuję za wiążącą deklarację, że Renton niezwłocznie udaje się do siedziby Rezysty, umyje się i przebierze (przekładając podręczną spiżarkę do kieszeni munduru galowego), a potem rozpocznie przesłuchanie jedynego żyjącego szasera.

I teraz moja propozycja - jeśli chciałbyś, abym tę scenę skomponował na podobieństwo rozmowy z Blochem w kostnicy, możesz mi zawczasu podrzucić w technicznym wykaz pytań (przynajmniej na start rozmowy) oraz info jak sierżant będzie się w stosunku do rozmówcy zachowywał.

I dodatkowa uwaga - Aro wychwycił bezbłędnie moją pomyłkę, przydzieliłem bowiem Bastienowi dwa różne nazwiska. Najpierw nazywał się Gilverne, a teraz Frolic. Mój błąd, zupełnie go przeoczyłem. Dla potrzeb sesji przyjmijmy, że był zawsze Bastienem Frolicem.
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem