Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2007, 22:15   #326
Ratkin
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 1 Ratkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwu
Zniknięcie jego orlicy dało do myślenia Marcelowi, przypomniało mu o zadaniu jakie mu powierzono i które było dla niego priorytetem. Powinność wobec swojego mentora była ważniejsza niż rozkaz jakiejś zmanierowanej księżnej, ale kiedy spojrzał na jedynego ocalałego poza nim wampira, z którym opuścił zamek, w którym zaczęła się ich przygoda w sercu zdziczałego wojownika pojawiło się coś na kształt żalu. Kiedy Thomas i wredny pokurcz ruszyli po kamiennych schodach prowadzących do zamku Vlada Brujah szybko znalazł się tuz za nim, nie czekając na pozostałych. Wyczekał na stosowny moment korzystając z tego że ścieżka była wąska uniemożliwiając wędrówkę w grupie i cicho rozpoczął rozmowę z małym Ventru.

-Tylko my zostaliśmy, musimy porozmawiać-słowa wypowiadał z wyraźną niechęcią czy wręcz obrzydzeniem.-Miano masz takie, że przewiduję że powinieneś mówić po prowansalsku, to mój jezyk ojczysty choć nie używam go od lat ale myślę. że się zrozumiemy...-nie czekając na znak zrozumienia u de Piccarda zmienił język w jakim szeptał do wynaturzonego chłopca, nie czekając aż Giovanni zauważy że rozmawiają, Thomas i tak zdawał się być jakby obecny w innym niż to miejscu.

-Nie wiem jakimi językami władają nasi towarzysze ale jest szansa że dla Włocha nasz język był za "niski" a rozmodlony krzyżowiec wygląda tak jakby była nadzieja że zaraz potknie się i spadnie w przepaść... Powiedz że to ty a nie Milla miałeś jakieś listy od księżnej? Nie znamy się na tym co mamy zrobić na zamku jeśli sprawy przybrały zły obrót, a to co obserwujemy wokół nas świadczy właśnie o tym, jesteś tego świadom? -było ich tylko dwóch, a nie był to duet w którym Marcel planował zakończyć podróż. Niestety, Milla nie dotrwała do tej chwili, więc był zmuszony próbować porozumieć się z budzącym w nim takie obrzydzenie potworem.
 
__________________
-Only a fool thinks he can escape his past.
-I agree, so I atone for mine.


Sate Pestage and Soontir Fel
Ratkin jest offline