Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2023, 16:13   #81
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Buck wziął do ręki kamerę która pokazał mu Tweety i obejrzał z pewnym zainteresowaniem.

- Kabel jest cienki i tylko na niego chciałem wywiercić otwór. Całość kamery musiałaby być w pomieszczeniu a na zewnątrz wyprowadzony jedynie kabel. Choć faktycznie to dość duża zabawka i może być problem z tym żeby ja ukryć. Nie wiem czy jest dla tak trywialnej sprawy kupować jakiś szpiegowski sprzęt. No chyba, że nasz Pani Solorio za to zapłaci…

- Tweety a ten cały zakład ma jakieś drugie wejście, nie od ulicy? Chodzi mi o to, czy jesteś wstanie wejść tam w dzień, bez wzbudzania jakiś dużych podejrzeń.
- W dzień? A po co? Poza tym w dzień jest przecież otwarte.
- Zastanawiam się, czy jeśli nie będzie innych możliwości, to nie spróbujemy nakryć ich na gorącym uczynku. Zakładam, że fryzjer zamyka swój przybytek na czas schadzki z kochanką. Jeśliby tak ustalić na którą się umówili, obserwować lokal i po tym jak potwierdzimy, że kobieta weszła do środka a fryzjer zamknął za sobą drzwi, odczekać odpowiedni czas, aby byli w trakcie zabawy i wtedy tam wejść i ich nagrać. Tak bez ceregieli, same drzwi trzeba by otworzyć po cichu i zakraść się na tył z kamerą, ale już później wystarczy, że nagramy samą sytuacje w jakiej ich zastaliśmy, nie potrzeba nam całej sex taśmy. Nie sadze, żeby sam fryzjer był dla nas niebezpieczny, zwłaszcza jak będzie tam na przykład dwóch albo trzech z nas. Owszem pewnie nas zauważą i będzie jakaś awantura, ale to już bez znaczenia, dowód na romans będziemy mieli na taśmie. Oczywiście wadą jest to, że żona będzie świadoma, że coś takiego mamy, ale tutaj zapytamy się klientki, czy taki układ ja interesuje.
- Co myślicie o takim pomyśle? Technicznie wykonalne?


*****

- Jak Pani ocenia nasze nagranie seniorina Solorio? Wydaje się, że to jest to, czego Pani oczekiwała. -

Buck zaprosił kobietę do wcześniej wynajętej małej salki z odtwarzaczem, żeby mogła zapoznać się z kasetą. Teraz, gdy film się skończył, wyjął taśmę z magnetowidu, schował do pudelka i położył na stole przed sobą.
- Wydaje mi się, że to zamyka sprawę, jeśli chodzi o Pani kolegę po fachu. Zaznaczam, że nie jest on świadom, że został nagrany. Jego małżonka w podobnych celach regularnie spotka się ze swoim fryzjerem. W ich przypadku na ten moment nie mamy jeszcze twardego dowodu. Być może udałoby się go nam zdobyć, ale ze względu na okoliczności i miejsce schadzek, jest bardzo prawdopodobne, że nie uda się tego zrobić tak, aby obydwoje nie byli świadomi, że zostali przyłapani i nagrani. Na ten moment nie zdecydowałem się tego robić, bo nie wiem czy taki układ Pani pasuje.
- Nie da się tego uniknąć?
- Cóż, być może byłoby to możliwe przy użyciu specjalistycznego sprzętu do infiltracji. Na ten moment takim nie dysponuje, ale mógłbym spróbować go zorganizować. To jednak pociągnie za sobą pewne koszty, dlatego wolałbym sprawę najpierw skonsultować z Panią
- Rozumiem. O jakich kwotach mówimy?
- Jeżeli zdecyduje się Pani, że takie działanie jest konieczne, to myślę, że w przeciągu paru dni przedstawię wycenę. Nie planowałem takiej akcji w Wenezueli, nie mam wiedzy o tutejszym rynku, dlatego potrzebuje chwilę czasu aby się rozeznać. Być może będzie mogła Pani mi w tym pomóc. Pani firma na pewno obsługuje szeroką gamę klientów. Być może zna Pani osobę lub firmę która mogła by mi w tym pomóc, lub która sama może znać kogoś takiego.


Buck uznał, że w kontaktach z księgą najlepszy będzie profesjonalizm i rzetelność. Postanowił poczekać co mu powie o taśmie i czy zdecyduje, czy mają działać dalej. Za radą Carabiniera nie chciał pytać jej bezpośrednio o jakieś konkretne kontakty, ale może przy okazji powie coś, co im się przyda, albo chociaż potwierdzi, że ta znajomość jest warta zachodu. Nie przyjechał tu bawić w inwigilowanie niewiernych mężów czy żon i zajmuje się tą sprawą, tylko dla kontaktu z senioriną Solorio. Dobrze byłoby wiedzieć, że jest tego wart.
 
malahaj jest offline