Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2023, 23:04   #61
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Dla Trajkoty


Zanim Falko zdołał zrobić drugi krok, zza drzewa, tego drzewa, całkowicie bezszelestnie wyłoniła się postać okutana w maskujący, ciemny płaszcz. Trajkota nie raz widział leśnych łowców ubranych i poruszających sie podobnie jak ów jegomość.


Postać ruszyła jakby na spotkanie Bestiana, prawie zupełnie pewna iż bohater jej nie widzi... ale widział i to doskonale. Wszystko zawdzięczał swemu wrodzonemu talentowi, który pozwalał na widzenie w ciemnościach, w których normalny człek gówno by dostrzegł.

Czy Falko ma zamiar zignorować ten fakt i dalej iść w stronę drzwi?


Dla Mary i Manfreda


Nora nie była tak sceptyczna wzgledem pomysłu pułapki.

- O mnie się dziecko nie martw. I nie dotykaj niczego w tej chacie, na co sama nie zezwoliłam. Ja sobie radę dam, zważ aby Ciebie strach nie obleciał gdy przyjdzie Twa rola.
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)

Ostatnio edytowane przez Dekline : 11-02-2023 o 23:08.
Dekline jest offline