Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2023, 17:35   #9
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Quezane przewróciła oczami po słowach Tigiala dorzucając w myślach: „Trwaj w złudzeniu, że mnie to obchodzi”. Nie potrafiła sobie jednak odmówić słowa uszczypliwego komentarza.
— To bardzo interesujące co rzeczesz... Masz w sobie taką charyzmę, że aż coś mnie tknęło. Chyba rzeczywiście powinnam zabrać ze sobą tłumacza wyspecjalizowanego w niezbornej mowie, miast obarczać winą innych. Tak, ja właśnie to dostrzegłam... a także to jak wiele nas łączy... — przemówiła z teatralnym olśnieniem, czyniąc krok bliżej aasimara. — Chociażby to jak bardzo dbasz o swój wygląd. Jak widzisz, ja również. Choć bez wstydu muszę ci ustąpić pierwszeństwa na tym polu. Ja nigdy nie posunęłabym się do wygładzania sobie zmarszczek na mózgu.
 
Alex Tyler jest offline