Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2023, 17:22   #328
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Eddie podskoczył na krzyk Diany, ale potem opanował się i przedzielił stek na pół część oddając krukowi
- Nie wiem, jak dokładnie Pana biologia odpowiada prawdziwemu krukowi Panie Eryku, ale boję się, że może Panu zaszkodzić, bo stek jest przyprawiony dla człowieka więc może lepiej niech Pan zmieni postać ? Jedzeniem mogę się podzielić, jest go dużo... Przegrałem przez Pana zawody, choć i tak zamierzałem im zapłacić pełną stawkę wiec wybaczę, ale proszę być milszym dla Diany i Nico! Poza tym rujnuje Pan moją pierwszą w życiu randkę! Proszę nie robić złej opinii nam magicznym! - Wybuchł werbalnie następnie jakby nigdy nic wznowił posiłek, bo niejedne dziwności już w życiu widział.

_____

Przyjmuje influence, bo pasuje do sytuacji
Pytanie czy Eddie może wykonać jakiś ruch, żeby wywrzeć influence na Eryka ?
 
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem