Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2023, 23:37   #329
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
-To tylko ptak...- powiedział Dean.
- Który lata tylko za Nicole, a nie za tobą albo Eddiem chociaż próbowaliście go złapać - oświadczyła Ari spod stołu. -[i] Nie bądź ignorantem!
-Dajcie...
-Seria "Omen", seria "Kruk, wrony w "Grze o Tron"
- I parę scen z "Buffy"! - wtrąciła Joan
- Pamiętasz jak ludzie tam kończyli w spotkaniu z ptakami?! I nie dawały się przegnać

Influence: Przyjęte


Potem Angus zadał durne pytanie, jedno z tych durnych które na Dean'a działało jak płachta na byka. Jakoś wyplątał z rąk swoją skórzaną kurtkę robiącą za pseudo- siatkę na ptaka, potem kaptur z głowy. Uśmiechnął się wrednie do Burnsa:
- I mówi to ten, co stoi na celowniku jak blondynka w slasherach? Tych klasy C. Nie schowałeś się. Nie zadzwoniłeś po służby bezpieczeństwa. Nawet nic nie założyłeś na głowę, żeby nie dać się dziobać. Zrobiłeś cokolwiek, żeby poprawić sytuację? I kto tutaj jest wariatem, hę?


Stuknął parokrotnie piętą o pietę. Zakręcił się na obcasie, żeby obrócić się w stronę kruka z rozłożonymi ramionami:
- Eryk, tak? Wiesz mój świętej pamięci ojciec miał wytatuowaną na ramieniu wronę, mam po nim komiks "The Crow" z autografem Jamesa O'Barra, a mimo to uparł się, że nie można mnie nazwać "Eryk". Tak na "Jezusie Nazarejski, nie ma mowy!". Twierdził, że do tego imienia jest przypisane nieszczęśliwa miłość lub zbliżona tragedia.
I wiesz co, chyba miał rację! A może nie - bo Eric Daven z miłości wrócił zza grobu, a ty nawet nie pofatygujesz się, żeby zjawić się osobiście? Kończ makijaż czy co tam robisz jeśli tchórz cię nie obleciał!
-To jeden z 3 powodów przez który Dean dostał w mojej rodzinie bana na opiekę nad dzieci
- westchneła Ari.
- A pozostałe dwa? - spytała Joan.
- Według moich wujów i dziadka Kosty faceci nie sprawdzają się w nianczeniu tak jak kobiety. A na pewno nie heteryk.
-Seksistowskie i głupie. No a numer 3?
-Powiązany z numerem 2... W te stronę, że ciotki nie protestowały.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 25-02-2023 o 20:40.
Guren jest teraz online   Odpowiedź z Cytowaniem