Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2023, 20:52   #273
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Szanowni, przepraszam Was za pewne kłopoty z trzymaniem terminowości odpisów. Rozpisując sobie scenariusz zakładałem indywidualne wątki poboczne, ale nie sądziłem, że staną się one tak permanentne. I absolutnie na to nie narzekam, to tylko przydaje sesji klimatu, jednakże mnoży inwestycję czasu na pisanie aktualizacji x4, zwłaszcza przy graczach mających obszerne grafiki poczynań dla swoich postaci.

Campo już otrzymał fabularkę z przesłuchania szasera. Wyprowadziłem sierżanta na zewnątrz, lecz gdyby pojawiły się dodatkowe pytania na bazie informacji otrzymanych w poście, odpowiem na nie bezpośrednio tutaj zakładając, że Renton zapytał o te kwestie gdzieś tam w trakcie przesłuchania.

Campo zadał mi też kilka pytań dodatkowych, na które odpowiem poniżej.

Nikt w placówce Rezysty nie znał tych żołnierzy osobiście, Perpignan cieszy się dużą popularnością wśród wojskowych na przepustce, a sam ruch oporu skupia w swoich szeregach setki, jeśli nie tysiące członków. Papierowe akta osobowe znajdują się w Tuluzie, w Perpignanie co najwyżej protokoły z zatrzymań niesfornych żołnierzy, których kopie wysyła się cyklicznie do Tuluzy. Członkowie Rezysty noszą nieśmiertelniki, ale przy ciałach zamordowanych żołnierzy ich nie było, zostały ograbione do dosłownie gołej skóry. Na tych konkretnych umrzyków (Renton zna ich nazwiska od Frolica), a także na samego Frolica nie ma w Perpignanie żadnych papierów.

Badanie lekarskie przeniesionego do izolatki szasera już zostało rozpoczęte, podobnie jak rozkaz kontrolowania wszystkich przekraczających rogatki Perpignanu żołnierzy Rezysty. I tutaj być może pomocna informacja: Perpignan nie posiada litego obwarowania, zapór usianych strzeżonymi bramami. Osoby nie mające nic do ukrycia wchodzą i wychodzą centralnymi arteriami komunikacyjnymi, ale ktoś dostatecznie zdesperowany wejdzie do miasta albo je opuści tuzinem ciemnych skrótów.

I nie pamiętam, czy o tym wspominałem, ale niemy więzień z klifu został przekazany zaraz po zniesieniu z pokładu w ręce Morskich Diabłów, pałacowej gwardii. Przebywa teraz na terenie pałacu, podobnie jak kapitan Demarque.

Poproszę Campo o nowe wytyczne / fabularkę, a sam biorę się za wpisy dla Aro i Nanatara.
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem