Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2023, 22:27   #276
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
W pracy mam dzisiaj na tyle spokojnie, że udało mi się napisać z rozpędu wstawkę dla 8ARTa i tym samym zamknąć swoją część kolejki w tym tygodniu.

Dla podsumowania, sierżant Renton jest w tej chwili oczekiwany w pałacu, ale w międzyczasie może jeszcze coś pokombinować na własną rękę. Szaser jest w izolatce i badany przez medyka, załoga Krakena dostała prośbę o dyskretne odzyskanie zatopionego karabinu, żandarmi na rogatkach wypatrują nowych twarzy w mundurach Rezysty.

Yago Swarny został napadnięty na trakcie przez konnych żołnierzy Bordenoir, którzy go zamierzają zaaresztować na rozkaz kapitana Demarque (podejrzewam, że zazdrosny o Anję Sang uroil sobie, że to Polanin odpowiada za jej śmierć) - tu chciałbym wiedzieć, czy pójdzie za wezwaniem czy też rzuci się do ucieczki, ewentualnie wyzwie żandarma na honorowy pojedynek (w przypadku Swarnego nic mnie chyba nie zdziwi).

Jehan skupił na sobie niepodzielną uwagę Franceski i ma teraz niepowtarzalną szansę, aby skapitalizować swoją wiedzę na temat nocnych wydarzeń na morzu. Wytworny poczęstunek podkreśla wagę tego momentu, ale Dama nie lubi się czuć rozczarowana, więc sugeruję dobrze przemyśleć wyznania i propozycje.

Kuoro Wanadu doświadcza zaś niewątpliwej przyjemności konwersacji z piękną konsulką, która wydaje się być przekonana, że padła ofiarą spisku wymierzonego w żywotne interesy Neolibii na europejskim wybrzeżu - nie powinien zatem dziwić fakt, że każdy przyłapany na przyłożeniu choćby palca do tej zbrodni będzie godzinami obdzierany ze skóry na największym placu kaźni w Algierze, słowo daję.

Wypatruję niecierpliwie Waszych odpisów!
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem