Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2023, 14:21   #111
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Rozmowy o Strojach i Nieumarłych.
Karendis wyszczerzyła zęby.
- To ja byłabym Sexy wampirzycą, a Eleril Ghoulem. – zarechotała Karendis.
- Ale czemu ja mam być ghoulem? – zaprotestowała fechmistrzyni.
- Bo przestaniesz gryźć siebie i zaczniesz innych. - zarechotała ponownie wiedźma.

Przesłuchanie.
Nadszedł czas na przesłuchanie w sprawie Zbycha. O dziwo pierwsze pytanie brzmiało „Czy są panie zamieszane w zniknięcie rodziny królewskiej Rogowia. Karendis odmówiła składania zeznań bo nie jest konfidentką, Eleril wyglądała na gotową do przyznania się do wszystkiego, a Ramiel zażądała adwokata. To ostatnie podziałało, bo je puścili, a Zbychu dołączył do Hanka jako zmarły na śmierć…

Stroje
Był obiad złożony z kaszy z grzybami i polewki piwnej. Potem poszły po stroje. Droga była dosyć długa, aż w końcu doszły do wiaty. Wejście było ozdobione podobizną dzika, nad którą ktoś żartobliwie napisał „Król Regent”. Potem w śodku zobaczyły paczuszkę z czterema naszyjnikami.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 26-02-2023 o 15:34.
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem