Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2023, 14:27   #1995
Rot
 
Rot's Avatar
 
Reputacja: 1 Rot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Klejnot Nilu Zobacz post

OOC mogę powiedzieć, że jeśli opowiecie mu o spotkaniu z antigenem, to pójdzie z nimi na "współpracę", tak naprawdę oferując siebie jako "inside - mana" w jego szeregach. Czy też mówiąc prościej - pójdzie na przeszpiegi. Jeśli mu się uda
Czytam to i mam takie WTF? Przecież antigen więzi Brusillę i pomoc jej w ucieczce jest kluczowa dla mojej postaci!

Zrezygnowałam z tego pomysłu tylko dlatego, bo ogólnie ZREZYGNOWALIŚMY z układania się z antygenem.

I w sumie, żeby nie było później nieporozumień, Spoon planuje pozbyć się auta i ukryć gdzieś czapkę, żeby nie było że jak zginie - lub znowu ich ktoś za dnia okradnie to czapka przepadnie.

Yusuf i tak pewnie nie będzie miał problemu ze znalezieniem czapki jeśli tylko trochę się postara.

EDIT:
No i żeby była jasność w temacie Spoon nie chce mieć najmniejszego doczynienia z indianinem - nie dość że ich okradł, zaniósł artefakty nekromacie to jeszcze powiedział, że są "zdrajcami", nie przejmując się jaki wyrok na nich zapadnie. W sumie to najchętniej by go zabił dla bezpieczeństwa swojego i innych.
 

Ostatnio edytowane przez Rot : 26-02-2023 o 14:45.
Rot jest offline