Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2023, 22:24   #1998
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Klejnot Nilu Zobacz post
Ok, to w takim razie piłka po stronie ekipy. Indianin raczej nie spodziewa się, że zdecydujecie się na nockę w tunelach. Od was zależy, jak zainicjujecie spotkanie

OOC mogę powiedzieć, że jeśli opowiecie mu o spotkaniu z antigenem, to pójdzie z nimi na "współpracę", tak naprawdę oferując siebie jako "inside - mana" w jego szeregach. Czy też mówiąc prościej - pójdzie na przeszpiegi. Jeśli mu się uda
Moim zdaniem poza grą to by było niegłupie wpuścić szczura do wrogiej organizacji. Inna sprawa, że pewnie jeśli Cath usłyszy że ktoś przebywa w sąsiednim bunkrze to będzie chciała się dowiedzieć kto to jest, jakie ma zamiary, a nie jest w tej chwili pozytywnie nastawiona na Indianina bo z jej perspektywy to złodziej. Co nie oznacza że się z nim na pewno nie dogada jeśli on przedstawi logiczne argumenty i sensowne wyjście z sytuacji. No i jeśli ja przekona że ma uczciwe zamiary wobec reszty.
Cytat:
Napisał Rot Zobacz post
Czytam to i mam takie WTF? Przecież antigen więzi Brusillę i pomoc jej w ucieczce jest kluczowa dla mojej postaci!

Zrezygnowałam z tego pomysłu tylko dlatego, bo ogólnie ZREZYGNOWALIŚMY z układania się z antygenem.

I w sumie, żeby nie było później nieporozumień, Spoon planuje pozbyć się auta i ukryć gdzieś czapkę, żeby nie było że jak zginie - lub znowu ich ktoś za dnia okradnie to czapka przepadnie.

Yusuf i tak pewnie nie będzie miał problemu ze znalezieniem czapki jeśli tylko trochę się postara.

EDIT:
No i żeby była jasność w temacie Spoon nie chce mieć najmniejszego doczynienia z indianinem - nie dość że ich okradł, zaniósł artefakty nekromacie to jeszcze powiedział, że są "zdrajcami", nie przejmując się jaki wyrok na nich zapadnie. W sumie to najchętniej by go zabił dla bezpieczeństwa swojego i innych.
Cath cały czas zastanawia się w jaki sposób uratować Brusillę - może nie Brusilla ale Spoon jest dla niej istotny. To, że nie zamierza współpracować z Antigenem na jego warunkach to nie znaczy że nie liczy na to, ż+ że uda jej się jakoś Antigen oszukać/wykorzystać by wyrwać kasztany z ognia ich rękami i dopuścić do tego żeby nasi wrogowie się nawzajem pozabijali.
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline