Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2023, 13:45   #9
Wired
 
Wired's Avatar
 
Reputacja: 1 Wired nie jest za bardzo znany
Też wstępnie jestem zainteresowany.

Cytat:
Napisał Bielon Zobacz post
Rezerwuję sobie, jeśli nikt tego jeszcze nie zrobił oBłędnego rycerza, w sensie szlachetnie urodzonego, życiowo sponiewieranego
.
Mówisz o bretończykach od Pani Jeziora? W sumie dobre pytanie do MG, można? bo ich zdolności (cnoty) wymagają punktów szczęścia których nie będzie w sesji, a awans w karierze obecności w Bretonii... :/
też myślałem o rycerzu ale po poczytaniu zacząłem przeglądać tych imperialnych bo u Rycerzy Graala (opis kariery na stronie 53) druga profesja przykuwa go do Bretonii, o ile błędny rycerz może przemierzać świat swobodnie by dowieść swojego męstwa to już bycie rycerzem królestwa oznacza stanowisko na dworze i nadania ziemskie i już nie rumakuje po Starym Świecie bo ma liczne obowiązki w kraju. Jest tam akapit przekładający to na mechanikę (zakaz wejścia na rycerza królestwa bez powrotu do Bretonii i rycerskiego nadania). Dopiero Rycerz Próby znowu podróżuje, ale again zwykle po Bretonii bo jego Próba kończy się na pojedynku z Zielonym Rycerzem Pani Jeziora, czyli znowu fabularny wymóg związany z Bretonią by zakończyć profesję i wejść na kolejny szczebel kariery.
 

Ostatnio edytowane przez Wired : 01-03-2023 o 13:49.
Wired jest offline