Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2023, 09:40   #252
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Bran schował kamień do plecaka.
- Dobra, zobaczmy co tam da radę zrobić. Powiedz mu, że potrzebuję schematy hydrauliki i pneumatyki układu. Wiesz, tego jak tam przepływają ciecze a jak gazy. Musi być układ chłodzenia, musi być też zasilenie.

- Oberik, Lotta - krasnolud odwrócił się do swoich ludzkich towarzyszy. - Przyda mi się ktoś z was do pomocy. Nie martwcie się, ja będę grzebać w tym ustrojstwie, ale potrzebuję, żeby ktoś przytrzymał światło gdy będę mieć obie ręce zajęte. Albo podał klucze.

Krasnolud szczerze wątpił, że jego klucze będą pasować do stosowanych tutaj urządzeń, ale wiedział też, że przy odpowiednim nakładzie pracy w niecałą godzinę przygotuje sobie komplet narzędzi dopasowanych do każdego okrętu międzywymiarowgo.

- Pewnie będą chcieli patrzeć nam na ręce, więc niech przyślą kogoś, kto się na tym zna do pomocy. A wy weźcie dowiedzcie się co to ta Buletta. W okolicy jest dość zagrożeń. Nie potrzebujemy bestii z innego wymiaru. I jeszcze jedno... pilnujcie się. Mam wrażenie, że siedzimy w miejscu, w którym szykują się do uczty i właśnie zasugerowali nam, żebyśmy sobie odpoczęli na talerzach. I gdzie jest Ko? Nie powinniśmy się rozdzielać.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline