Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2023, 16:11   #564
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Cóż, jednak nie była to samowolka, a wręcz przeciwnie. Tak przypuszczałem, że ta zmiana mogła mieć jakiś związek ze zmianami dotyczącymi komentarzy userow do otrzymanych notek. Nie widziałem tematu dyskusyjnego po roku, bo rozmowa toczyła się w temacie sprawy użytkownika, który zgłaszał prośbę o możliwość obrony swojego imienia w swoim notatniku. Za moją kiepską pamięć przepraszam.

Kerm testował wyłączenie edycji bo był o to proszony. My nie wiedzieliśmy jak to działa z poziomu, więc prosiliśmy użytkownika spoza obsługi do testowania. Test był negatywny w sensie, że zakaz edycji nie jest realny. Może mieć to związek z kaprysem bazy, może czasem jaki był potrzebny na aktualizację zmiany funkcji (tego nie wiem).
Jednak skoro to już działa, to nie wynika z samowolnej decyzji Kerma.
Komentarze pod jego adresem są niesprawiedliwe a uzasadnione tylko moim brakiem dokładnego sprawdzenia (i jego chyba też zapomnienia, bo gdyby pamiętał to by sam przypomniał skąd to wynikło).
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem