Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2023, 20:19   #44
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Ponieważ już wieczór i zaraz zniknę z sieci do jutra rana, chciałbym z pewną nieśmiałością napomknąć, że niebawem dobiegnie końca bieżąca kolejka. Jeśli któryś z nieaktywnych graczy chciałby jeszcze jeden dodatkowy dzień, możemy się umówić na odpisy w poniedziałek, we wtorek chciałbym przenieść akcję do kolejnego punktu zwrotnego. Jeśli zatem do jutra popołudnia nie pojawią się indywidualne wnioski o przedłużenie kolejki, wykonam własnoręcznie zaległe rzuty Akrobatyki i przejdę do kolejnej sceny.

Podoba mi się kreacja introwertycznego Nazza, podoba mi się oczytany Theodoryan, zaś postać drużynowego khajiita pozwala domniemywać, że będzie to postać równie niepowtarzalna i zapadająca w pamięć, co będąca źródłem ustawicznych utrapień dla całej ekspedycji.

GreK, będziesz chciał zadeklarować jeszcze w tej kolejce wyjście na pokład czy wolisz zostać w swoim składziku? A jeśli trzymający się za stłuczoną głowę Nazz wybiegnie na pokład, gdzie zechce skierować swoje kroki? Na rufę w pobliże sternika i kapłana Kyne, na dziób, na którąś z burt?

Nanatar, khajiit będzie jak najdłużej siedział w bocianim gnieździe czy zejdzie czym prędzej na dół?
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem