Wątek: Mroczne Czasy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2007, 16:36   #115
Oktawius
 
Oktawius's Avatar
 
Reputacja: 1 Oktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłość
Również wziął szatę, ale na razie jej nie nakładał. Położył na biurku i dalej kontynuował przeszukiwanie.
W trakcie usłyszał słowa Maga do niziołka. Narazie nie komentował, gdy to samo powiedział drugi odezwał się.
-Jeżeli dla Ludwiga to przeszkadza, ja je będę mógł wziąść. Owine w płaszcz i poniosę.- Powiedział od niechcenia nie przerywając czynności.
"Lepiej żeby magowie tego nie brali, niewiadomo co to może w nich wyzwolić, a co mogą zemną, z prostym człowiekiem uczynić? Jak coś to i tak będę na muszcze, zresztą jak zawsze...

- Przepraszam, miałeś rację. - skierował te słowa do maga ognia - Ciężko mi zaufać osobom posługującym się tymi.. wiatrami. Już się naoglądałem co potraficie zrobić.- Chwilę się zamyślił. Potrząsnął głową, tak jakby chciał odrzucić wspomnienia. Nasunął kapelusz na głowę i więcej już nic nie powiedział.
 
__________________
Wolę chodzić do studia niż na nie po prostu,
palić piątkę do południa niż mieć ją na kolokwium.

511409
Oktawius jest offline