Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2007, 16:52   #48
Mettalium
 
Mettalium's Avatar
 
Reputacja: 1 Mettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znany
1)A mi się wydaje Markus, że jednak wariujesz. :P O ile fragment z tym, iż pionki jeszcze nie porozstawiane może być, bo przecież nic w kierunku spisku jeszcze (poza uroczą herbatką) nie robiliśmy, to druga część o tym, że ktoś węszy, całkowicie nie pasuje, bo... przecież jeszcze nic nie robiliśmy.
Ja bym obstawiał, że ta scenka, o ile ma w ogóle nie jest jedynie po to by robić zamieszanie, to raczej twój odpowiednik mojego spotkania liczów. Jakiś diabeł z dworu Mefcia gromadzi w ukryciu trupiogolemową armię, a co by nie zwracać na siebie uwagę, surowiec ściąga z miejsca, o którym mało osób ma w ogóle pojęcie, że istnieje (kopalnia która właśnie badasz). A twoim zadaniem jest powstrzymać spiskowca, aby jego wysokość nie musiał zajmować się osobiście takim bzdetami.

2)Co do rekrutacji, można by w tytule dorzucić tag [DnD], tego kto lubi dungeona może przyciągnąć, a jeśli ktoś nie lubi to wątpliwe, aby posiadał księgę planów…
No i co do „Znajomość Księgi Planów”, nie można by zamiast tego patycznego i groźnie brzmiącego wymogu, dać znajomości samego rozdziału o piekle, a z pozostałych planów wystarczy ta wiedza, która jest w podręczniku mistrza podziemi (v3.5 str. 151)? W tym wypadku jak ktoś by chciał dołączyć, to po prostu by poszedł na pół godziny (lub całą) do empiku, przeczytał te 8 stron z księgi planów, 14 z mistrza podziemi i już najwymyślniejszy wymóg do sesji ma spełniony. W ostateczności zamiast tych stron z PMP można zobaczyć co o pozostałych planach ma do powiedzenia Polter.
A profesje b) i j) chyba się nakładają.

3)Mój post w trakcie tworzenia.
 
__________________
To była długa (i kosztowna) awaria...
Mettalium jest offline