Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2023, 19:29   #118
Rodryg
 
Reputacja: 1 Rodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputację
Teraz pozostało tylko spławić Eleril i miałyby czas dla siebie, właśnie zastanawiała się czy najprościej nie byłoby tego powiedzieć bez owijania w bawełnę zważając że elfka czasami nie była kumata na tym polu. No ale zanim mogła przystąpić do działania plan szlag trafił, z przytomniejszą głową mogła zastanowić się czy nawet nie lepiej że tak się stało.
- Wyobraź sobie co by dopiero było gdyby Eleril dała się spławić a one wpadły tutaj akurat gdy my byłybyśmy zajęte “obowiązkami małżeńskimi”... to dopiero byłoby niezręczne. - szepnęła próbując znaleźć pozytyw w całej sytuacji.

- To zależy przed kim lub czym się chowacie ? - Czarodziejka spytała pary zastanawiając się co za kłopoty je znalazły tym razem.
- Mój eks i jego brat... Jest piękny, ale źle przyjmuje rozstania. - powiedziała, gdy jej dziewczyna zaczęła dziwnie klikać.
- Ja ci dam obowiązki małżeńskie. - Mruknęła Ramiel, Elphira w odpowiedzi uśmiechnęła się tylko łobuzersko nim zwróciła się do przybyłych.
- Na zasadzie że próbuje odzyskać względy na wszelkie sposoby czy raczej że tylko śmierć cię od niego wyzwoli ? I czy wszystko z nią w porządku ?
- Wiesz tak pośrednio. A co do Xi, wiem, ona teraz nie wygląda normalnie. Xi, zrób się śliczna. - Powiedziała arachnolożka i Minkajka zmieniła się w humanoidalnego pająka.
Eleril wpatrywała się w nią osłupiała Ramiel uszczypnęła się dwa razy.
Elphira zamrugała parę razy próbując pojąć co widzi, przypomniało jej to jednego podróżnika sprzed lat i jego opowieści o Tian Xia. Jakoby w jednym z regionów grasowały ludożercze kobiety pająki rządzące całym regionem poprzez sieć terroru i manipulacji, wtedy myślała ze ją po prostu wkręca teraz nie była pewna. Uderzyło ją nagle że Agnes przedstawiła się jako arachnolożka a nie archeolożka, czy to nie było coś od pająków ?
- Ten można prosić o ekspertyzę arachnologiczną ? - wypaliła.
- Jest piękna i seksowna! - powiedziała Agnes.
- Nie mnie oceniać kto co lubi i co wyprawia w sypialni... Tylko to opinia osobista czy zawodowa ?
- Rozsądnej osoby... Tak to jest to Anadi, ale nie mamy zbytnio czasu na rozkminianie... - powiedziała Agnes.
Czarodziejka spojrzała w stronę towarzyszek zastanawiając się co myślą o tej całej sytuacji.
- Trzeba bronić cnych... Trzeba bronić niewiast! - zawołała Eleril.
- Ciekawi mnie jej chłopak. - powiedziała Ramiel.
 

Ostatnio edytowane przez Rodryg : 07-03-2023 o 19:51.
Rodryg jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem