Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2023, 13:39   #136
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację



Słowa Gondoryjki wywołały poruszenie wśród zgromadzonych mężczyzn i kobiet. Pomruki niezadowolenia i oburzone gesty oraz spojrzenia dosięgły czarnowłosą cudzoziemkę.

Mildryd wspięła się w strzemionach i krzyknęła donośnie, aby każdy ją usłyszał.

- Rozejdźcie się do obowiązków! A prawdę świadczcie o tym co tutaj zaszło i wieść głoście, że zgoda między bruzdami nastała!

Potem podjechała bliżej Gondoryjki aby sceny przy wszystkich nie robić i obdarzyła Eliandis wzrokiem jakim darzy się niemądre białogłowy.

- Nie wiem jaki mroczny powód panią dzisiaj powoduje, ale dość już rzekłaś pani uzdrowicielko złego. Soli w rany się nie wciera, a pamięci poległych z honorem prawa szargać nie masz, więc bacz swe słowa abyś na końcu cudzej włóczni się nie znalazła. - w rzekła chłodno. - Za to coście dla mnie i pani Esfeld uczynili wdzięczną jestem, więc tym bardziej goryczą twe słowa smakują. Blódred prawo miał do obrony swych praw jak Cadoc do dobrego imienia. Królowi wieść zawieźcie, że osiągnął czego chciał.


 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem