Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2023, 14:17   #124
Shartan
 
Reputacja: 1 Shartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Nie wiem co myślałeś, bo nie umiem czytać w myślach (zwłaszcza przez internet). Wyciągam za to wnioski z tego co piszesz. MG stwierdza bezpośrednio, że Donovan nie mógł być pierwszy, Ty mimo to zaprzeczasz twierdząc, że mógł ponieważ... pierwszy dałeś posta! (w którym na dodatek nie ma żadnej informacji to uzasadniającej, jest tylko suche stwierdzenie, że Don zebrał wszystkie nagrody, co mogło nastąpić w dowolnym momencie). Zgodnie z postem MG Percy rozgryzł zagadkę i pierwszy odebrał odznakę.
Tu akurat wyszedł mój błąd. Niektóre z tych rzeczy mi najzwyczajniej w świecie umknęły kiedy czytałem, a akurat dziś miałem czas by odpisać i chciałem zamknąć tą kwestię by nie przeciągać skoro zaraz ma nastąpić przeskok czasowy.

Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Moja postać grała o złote kalesony, więc na chama wepchała się jako druga. Tak to opisałam. Gdyby Donovan zrobił coś takiego w Twoim napisanym wcześniej poście, to jeszcze można by polemizować (a najprędzej wymusić jakiś przeciwstawny test). Ale nic takiego nie miało miejsca. Zatem to co napisał Mi Raaz to tylko przypieczętowanie jego autorytetem (jako prowadzącego) faktów wynikających z tekstu. Quezana musiała być pierwsza.
Tak teraz jak przeczytałem wszystko jeszcze raz jaj najbardziej się zgadza Quezane była pierwsza.

Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Sama scenka owszem, mogła być ciekawa i zabawna. Z Aro w innej sesji mieliśmy niejednokrotnie sceny gdy moja przemądrzała postać była upokarzana (z powodu pecha czy własnej próżności, głównie to drugie). Ale gdy zostaje zainicjowana w budzących wątpliwości warunkach jak w tym wypadku, to zaczynam mieć poważne obiekcje, czy chcę brać w niej udział. Stąd taki jest mój komentarz..
W obecnym przypadku ta integracja nie ma sensu. Może innym razem.

Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Zresztą, jedna wygrana w grze o pietruszkę wiosny nie czyni. Sama natura gry losowej i złożoność życia nie pozwoli aroganckiej eladrince wiecznie przodować. Niech się napuszy niczym paw, ciesząc tym wątpliwym sukcesem.
Tego wykluczyć nie można.
 
Shartan jest offline