Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2023, 09:22   #125
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Mam nadzieje, że te negatywne emocje się rozeszły. Musimy rozmawiać o tym co nas gryzie, ponieważ przez ekran monitora łatwo o niezrozumienie (zwłaszcza, że nie mam mimiki i tonu głosu, które wiele zmieniają). W każdym razie nie czytamy sobie w myślach. Ważne pozostają czyste i klarowne komunikaty. Mam nadzieję, że nie będzie więcej zgrzytów. Każdy jest tutaj, żeby się bawić. Nie można wygrać w RPG więc nie chcę tu widzieć jakiejś chorej rywalizacji miedzy graczami.

Co innego postaci. Wiadomo, że zawsze są kujony i leserzy i cała masa studentów pomiędzy.

Wstawiłem posta. Ma on dwie części. Chciałbym, żebyście się najpierw skupili na pierwszej części, czyli nowopoznanej profesor i krajobrazie po bitwie. Możecie nawet dać dwa oddzielne odpisy do obu części.

Co do drugiej, to zaczyna się życie na uczelni, czyli to o czym jest sesja. Przed Wami wiele wyborów. Będziemy mieć do tego notatki w waszych forumowych KP.

Każda praca ma dokładnie tę samą stawkę 5gp/tydzień.

Koła zainteresowań dają 1d4 bonusu do rzutu na skill np. atletykę.

Do tego w każdej pracy i w każdym kole zainteresowań spotkacie NPCów z którymi będziecie mieć pewne relacje. Przykłady tych NPCów już się pojawiły. I pojawiły się też pierwsze relacja. Donovan jest np. pozytywnie odbierany przez elfa z koła RPG, a Quezane jest negtywnie odbierna przez przedstawicielkę koła atletów. Te relacje będę śledzić, bo jak to w grupach nastolatków bywają dynamiczne. Myślę, że z takimi graczami jak Wy, to w tym będzie rdzeń sesji.

No ale jest też jakiś główny wątek, który będzie się przewijać i w sumie zastanawiam się na ile o niego zahaczycie

W razie pytań piszcie.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 10-03-2023 o 12:44.
Mi Raaz jest offline