Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2023, 10:06   #2001
Klejnot Nilu
 
Klejnot Nilu's Avatar
 
Reputacja: 1 Klejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputację
A to nie możemy zagrać właśnie tak? "Każdy w swoją stronę" i zobaczyć co się stanie, zamiast próbować przeforsować jedną "drogę"? Myślę, że bardzo by to pasowało do scenariusza. Dodatkowo, z racji tego, że gramy na forum, umożliwiłoby to coś, co na normalnej sesji ciężko by było osiągnąć: zamiast jednego wątku, zobaczyć kilka. W sesji na żywo musiałbyś dzielić czas, pomiędzy każdego gracza/grupę na sesji, żeby rozegrać opcję na którą on/oni się zdecydowali. Na forum tego problemu nie ma. Odnosząc to do naszej sytuacji: jestem bardzo ciekawy zarówno tego, jak pójdzie z Camdenem, jak i tego jak wygląda "współpraca" z Antygenem, nawet jeśli uczestniczyć będę tylko w jednym z tych wydarzeń. Po co mamy się ograniczać na poznanie tylko na jednego z nich?

Takie przynajmniej jest moje podejście Nie próbujmy "wygrać" scenariusza, po prostu go rozegrajmy, nawet jeśli dostaniemy wybitnie złe zakończenie z powodu kiepskich decyzji (zarówno indywidualnych jak i grupowych)
 
__________________
The cycle of life and death continues.
We will live, they will die.
Klejnot Nilu jest offline