Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2023, 21:41   #2006
Rot
 
Rot's Avatar
 
Reputacja: 1 Rot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputację
Gdybym ja się skupiła tylko i wyłącznie na tym co chce moja postać to Spoon byłby już z czapką u Camdena, bo ON zaoferował realną pomoc w uratowaniu Brusili.

No i rządy Mitry też nie specjalnie uwierały Spoona więc "jakoś" dalej byliby z Mitrą i Brusillą jedną wielką kochającą się rodziną.

Dlatego naprawdę mnie męczą próby wypracowania kompromisu zwłaszcza w zestawieniu go z twierdzeniem, że moja postać nie idzie na żadne kompromisy bo nie gra to z jej rysem psychologicznym.XD

Bo sama mam wrażenie, że staje na rękach żeby jednak swoją postać trochę "nagiąć".

No ale gra jest dla mnie trudna już po całej akcji z zabraniem artefaktów i teraz jak czytam, że w sumie to nie ma nic złego w PVP.

To w tej chwili Spoon powinien popędzić po czapkę i zanieś ją do Camdena uprzedzając go o wszystkim i stając w jego obronie z narażeniem życia.

Więc tak po prostu po ludzku waham się czy chce mi się w tą przygodę dalej grać. Bo może już faktycznie to nie ma sensu.
 

Ostatnio edytowane przez Rot : 12-03-2023 o 21:57.
Rot jest offline