Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2023, 09:57   #2007
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Może jeżeli powiem Wam jakie ja mam plany, to Wam to rozjaśni i pomoże się dogadać.

Teoretycznie mamy 5 zakończeń dla tej historii.

1) opuszczacie Londyn i dajecie sobie spokój ze wszystkim.
2) wzmacniacie władzę Camarilli
3) pomagacie Antigenowi zmieść inne wampiry.
4) pomagacie powrócić Mitrze
5) wykorzystujecie ogólny chaos, żeby pozbyć się Mitry, Camarilli i Antygenu.

Ten scenariusz to majstersztyk w zakresie pozornego wyboru dla graczy.

Jeżeli zdecydujecie się na opcje 1, to musicie się dogadać z Camarillą, żeby przejść nie narażając się Wilkołakom. Camarilla zechce "rozwiązać temat Mitry"

2) Wzmocnienie władzy Camarilli to już macie. Juliett Parr powiedziała wprost, że trzeba raz na zawsze "Rozwiązać temat Mitry". Ich pomoc z Antigenem w celu wydostania Brusilli będzie mieć miejsce w Epilogu.

3) Pomoc Antigenowi, to pomoc w "rozwiązaniu tematu Mitry", po którym zyskacie tyle zaufania, że być może uda się coś zdziałać od środka.

4) Wskrzeszenie Mitry to opozycja do trzech powyższych. I droga wykluczająca się. Tak czy inaczej wiąże się z "rozwiązaniem tematu Mitry"

5) To najtrudniejsza ścieżka. Nie macie wielkiej siły jak Camrilla, Antigen czy Mitra. Praktycznie się nie liczycie. Co oznacza lawirowanie miedzy tymi trzema siłami. Konieczne jest "rozwiązanie tematu Mitry".

Niezależnie od opcji wszystkie drogi prowadzą w to samo miejsce. Nie wykluczam, że jeżeli dojdzie do rytuału to staniecie po różnych stronach barykady.

Temat Mitry i Camdena jest w tej chwili kluczowy. Jeżeli chcecie dołączyć do Antigenu, to pierwszym testem lojalności najpewniej będzie wskazanie tropu na kapłana, a wszelkie próby infiltracji i tym podobnych kwestii zostaną na epilog.

Zapanujcie tę noc, jakby miała być Waszą ostatnią.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline