Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2023, 10:30   #2008
Klejnot Nilu
 
Klejnot Nilu's Avatar
 
Reputacja: 1 Klejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputację
Ok, to bazujÄ…c na rozpisce MiRaaza, z mojej strony wyglÄ…da to tak:

Pierwotnie rzecz jasna działałem ku rozwiązaniu 4), ale nie byłem/nie jestem w stanie tego celu zrealizować solo. Dlatego muszę go odpuścić.

Kompletnie nie wierzę, że jesteśmy w stanie zrealizować opcje 5). Nie widzę, i sam nie posiadam, żadnego naprawdę dobrego pomysłu jak można by było to osiągnąć, dlatego ta opcja też odpada.

Opcja 2) zwyczajnie mnie/Navaho nie interesuje. Niech Cath siÄ™ tutaj bawi dobrze

Zostaje opcja 1) i 3), na które jak już wiecie piszę się zupełnie. Jeżeli Antigen poprosi konkretnie o wydanie Camdena, to z niechęcią, ale indianiec się na to zgodzi. Ale samemu na spuszczenie wpierdolu nekromancie nie pójdzie.

MiRaaz, dla jasności, bo nie rozumiem: dlaczego przy opcji 1) musimy się dogadać o cokolwiek z Camarillą? To nie można sobie tak po prostu wejść do Wilkołaczego lasu i uciec z miasta?
 
__________________
The cycle of life and death continues.
We will live, they will die.
Klejnot Nilu jest offline