Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2023, 11:06   #2009
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Navaho pamiętają, więc sam przejdzie. Ale dla reszty wampirów Rovena organizuje zorganizowany przerzut i żeby się załapać, to trzeba się podlizać.

Co zaś do opcji 5, to jest w Waszym zasięgu, tylko trzeba bardzo ostrożnie rozgrywać karty w myśl zasady, gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. Tyle tylko, że musicie to zrobić tak, żeby trzeci też się bił, a Wy z pozycji czwartej skorzystacie.

Rozwiązanie 5 może oznaczać staniecie przeciw Mitrze, ale może też opierać się o jego poparcie.

Rozwiązania 1-3 oznaczają automatyczne stanie przeciw Camdenowi/Mitrze.
Rozwiązanie 4 to poparcie Mitry i Camdena
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline