Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2023, 11:21   #2010
Rot
 
Rot's Avatar
 
Reputacja: 1 Rot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputację
Jeśli chodzi o mnie to te opcję wyglądają następująco:
1) opuszczacie Londyn i dajecie sobie spokój ze wszystkim. – nie wchodzi w grę bo Brusilla
2) wzmacniacie władzę Camarilli – Spoon był zabójcą Mitry zabijał ludzi i wampiry pamięta też że był na czarnej liście Camarilli. Kwestia zaufania tej organizacji jest dla niego mówiąc delikatnie "trudna". Ale przy obiecanej pomocy przy rozwiązaniu sprawy Brusilli jakoś ten scenariusz można by pociągnąć.
3) pomagacie Antigenowi zmieść inne wampiry. Współpraca z antygenem do odegrania bardzo mi się podoba. ALE nie widzę, za bardzo korzyści. Odda się im możliwość wskrzeszenia Mitry i osłabi/wytrzebi wampiry w mieście czyniąc walkę z tą organizacją praktycznie nie możliwą. Spoon nawet jakby wynegocjował widywanie się z Brusillą będzie musiał ją przekonać, że nadajnik pod serce to super sprawa, a krew w workach też jest fajna. Ba nawet jak ją wykradnie to wytropią ich za dnia i zabiją. Może jest to ciekawa opcja do opisania, ale nie bardzo widzę tu możliwość stworzenia Happy Endu.
4) pomagacie powrócić Mitrze – najlogiczniejszy dla mojego bohatera wybór
5) wykorzystujecie ogólny chaos, żeby pozbyć się Mitry, Camarilli i Antygenu – opcja ciekawa, ale trzeba byłoby wepchnąć też do tego Brusillę no i szansa na jego powodzenie nie jest przesadnie duża, a Spoon potrzebuje „pewnego” planu który pomoże mu w odzyskaniu Brusilli.

Więc tak na dobrą sprawę to jestem na punkcie 4, ewentualnie przy mocnym naciągnięciu charakteru postaci 2. Rozumiem, to też tak, że nie będzie to tylko gadanie o układach politycznych, ale realna walka z Antygenem na ulicach Londynu.
 

Ostatnio edytowane przez Rot : 13-03-2023 o 11:24.
Rot jest offline