Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2023, 18:18   #22
Wired
 
Wired's Avatar
 
Reputacja: 1 Wired nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Seachmall Zobacz post
Ok to ja zgłoszę Nosferatu oooo mniej więcej takiej fizyce
Cool,
mamy więc już w zapowiedzi:

Seachmall - Nosferatu
Zell - Toreador
Shartan - nieVentrue
Mi Raaz - Ventrue lub Toreador
Lord Melkor - Gangrel

Cytat:
Napisał Zell Zobacz post
Pytanie takie - czy zamierzone jest takie podejście do Maskarady "na wyrost"? Bo wygląda jakby ktoś miał paranoję z nią, że większość sposobów żywienia jest ZŁE. Jak to specjalnie dla nas, to jasne. Ta Camarilla zaczyna być bardziej mięciutka niż można się było spodziewać.
Specjalnie dla Was z miłości od Pani Szeryf co ma dość sprzątania po innych i chce Was stawiać za wzór. I nie większość, wyleciały te co łamią Prawo Camarilli (Modliszka, Konsensualista, Kanibal) oraz te po których prędzej czy później musi sprzątać Szeryf:
- Kocur nawet jak nie zabije (zostawiając zwłoki bez krwi) to sprawi że ludzie o tym piszą w socjal mediach (nie często jakiś obcy na ulicy Cię gryzie, a już rzadko kiedy Ci się to podoba i powoduje obezwładniającą ekstazę, a tak z tego co wyczytałem działa Pocałunek, nie ma śladu ale zdziwienie i chęć pogadania na sieci o tym może zostać)
- Szantażysta wypada na tym jeszcze gorzej bo zaczyna z wadą wróg-policja, na dzień dobry jest ścigany
- Roadside Killer w sumie nie musi być killerem (wbrew nazwie) ale ma migrującą trzodę (zazwyczaj podróżuje z ciężarówkami lub gangiem motocyklowym i średnio tu pasuje).

A czy Cama mięknie, cóż, Wiedeń i Londyn padły od ludzi, Berlin przejęli Anarchiści, podobnie zresztą jak zachód USA, właściwie to od lat mają porażkę za porażką.
 

Ostatnio edytowane przez Wired : 14-03-2023 o 18:20.
Wired jest offline