Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2023, 15:37   #577
Rot
 
Rot's Avatar
 
Reputacja: 1 Rot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputację
Spoon milczał dłuższą chwilę. Chciał sam wydrzeć Brusille z rąk antygenu. To było jego zadanie. Chciał to zrobić. Tak jak mówił. Jednak to co powiedział Yusuf miało jakiś sens. Bez tego cholernego chipa będzie mógł po prostu stąd zwiać razem z Brusillą najlepiej do pieprzonej ameryki. Może faktycznie tak będzie mimo wszystko lepiej… Chociaż nie był do końca pewien czy podoba mu się otwarte występowanie przeciw kultowi, przeciw Mitrze. No i cóż… zostawianie całej sprawy związanej z Brusillą zdrajcy. W końcu spojrzał na Indianina. Starał się mówić wolno z namysłem dobierał słowa.

-Utamukeeus, Brusilla jest dla mnie BARDZO ważna. Chcę być o wszystkim informowany i gdy dojdzie do rozmów z antygenem to chce tam być obecny najlepiej z Cath jako zainteresowana strona. Prawdę mówiąc dla mnie to ten cholerny Londyn ze wszystkimi mieszkańcami mógłby sobie spłonąć do gołej ziemi jeśli w zamian ona wróciła by do mnie cała i zdrowa. Chcę żebyś o tym pamiętał.

W końcu spojrzał na sędziego.

-Kurwa Yusuf ja nie mam zamiaru umierać. Spróbuje też dotrzeć do Arwyn w jej interesie również leży ubezwłasnowolnienie Camdena. Zrobimy to wspólnie tak żeby było dobrze. Porażka nie wchodzi w grę.
 
Rot jest offline