Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2007, 23:14   #21
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Jędrzej jak zawsze pogodny i uśmiechnięty, pomocny i przydatny - szybko znalazł numer Basieńki (jak się o niej wyraził) i ciekawie spoglądał zza baru na rozwijające się wydarzenia. Jędrzej, oprócz tego, że robił świetne drinki, dbał o cały Lokal, nigdy nie był w złym humorze i zawsze stał na posterunku za barem - do tego zawsze był naprawdę świetnie poinformowany o wszystkim co się działo. Można było powiedzieć, że on był główną machiną napędową większości informacji, jakie pojawiały się w szczepie. Chociaż może określenie "plotki" byłoby bardziej trafne...

Po kilku długich sygnałach w komórce Marka odezwał się miły dla ucha, kobiecy głos:

- Barbara Wodecka, słucham? - w tle dało się słyszeć gwar i odgłosy kroków.

– Witam. Z tej strony Marek Mann. Pani Barbaro, dostałem Pani numer telefonu od naszego wspólnego kuzyna… – zawiesił na chwilę glos, to aby zasugerować znaczenie swych słów. – Dzwonię w kwestii Tomka Wilczyńskiego. Muszę z nim pilnie pomówić. Może mi pani w tym pomóc?

- Tak, dzień dobry. Proszę chwileczkę poczekać... - kroki, skrzypnięcie i odgłos zamykanych drzwi; w słuchawce przez kilka sekund zapadła zupełna cisza - Teraz będziemy mogli rozmawiać bez przeszkód. Pan Wilczyński jest w tej chwili operowany. Nim do szpitala zdążył dotrzeć ktoś od nas, kto mógłby mu nieco pomóc, jego stan pogorszył się i ordynator zdecydował o natychmiastowej operacji. Nie sądzę jednak, aby jego życie było zagrożone. Operacja niedawno się zaczęła, potrwa więc jeszcze do kilku godzin, trudno mi powiedzieć dokładnie. Przytomność i zdolność normalnego kontaktowania Pan Wilczyński odzyska prawdopodobnie dopiero jutro rano. Czy mogłabym jakoś inaczej pomóc?
 
Milly jest offline