Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2023, 21:25   #347
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Tildan, rozpatrz w takim razie za i przeciw w trzech scenariuszach działania:

- szturm na kryjówkę,

- czekanie na ruch zbirów,

- wywabianie na zewnątrz. Ja na ten moment skupię się na trzecim wariancie. Jak zaproponował Elenorsar, podpalamy coś we wsi, aby ponad zagajnikiem dał się widzieć dym. I dodatkowo wykorzystałbym mieszkańców, zwłaszcza niewiasty, aby podniosły histeryczny hałas i dały koncert bycia mordowanymi przez niezidentyfikowanych sprawców (może gobliny). Generalnie chodzi mi po głowie pozorowanie rzezi, której odgłosy albo nakłonią zbirów do wyjścia z ruin albo wręcz zachęcą ich do porzucenia wioski i ucieczki w przeciwną stronę w dzicz.

I przypomniało mi się, że poszukiwany przez Trajkotę elf potrafił się dość dobrze kamuflować w wiejskim otoczeniu - może warto jego właśnie wysłać na zwiady w pojedynkę, taki leśny elf to przepatrywacz zupełnie innego kalibru niż dwaj przerażeni chłopi.


EDIT - pomysł z pożarem spichlerza jeszcze lepszy, punkt dla Ciebie, Elen! To mniej podejrzana opcja od pozorowania mordowania wioski!
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!

Ostatnio edytowane przez Ketharian : 23-03-2023 o 21:28.
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem