Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2023, 16:39   #302
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Pierwszą część wypowiedzi Stefana Wędrowiec/Scar przysłuchiwał się mu z ledwie wyczuwalnym rozbawienie, ale potem, gdy sprawa zeszła na Petera wszyscy spoważnieli.
- Zapomniałam, że oni tu dorobili się własnego Grummana tylko lubiącego facetów. Lubiłam jego siostrę, tę rodzoną co studiowała u nas alchemię. Uroczo gasiła Mustanga.
Scar spochmurniał i w zamyśleniu powiedział.
- Wiara daje siłę zarówno do czynienia wielkiego dobra jak, jak i wielkiego dobra, jak i wielkiego zła, zwłaszcza jeśli podszyta jest gniewem i wściekłością. Nie kalecz ducha mawiają w końcu czyż nie tal? Macie moje wsparcie. – powiedział Scar.
- To poważna sprawa, ale nie ufajcie Petersowi, tacy jak on to uosobienie fałszu. – powiedziała Olivier.

Tymczasem Leslie popatrzyła na Akio wielkimi oczami.
- Może jak będziemy ekspresyjnie jeść, to coś pomoże. – powiedziała z przejęciem.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem