Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2023, 17:22   #6
Morph
 
Morph's Avatar
 
Reputacja: 1 Morph nie jest za bardzo znany

Zell trudno mi rzeczowo i precyzyjnie odpowiedzieć na twoje pytanie. Wiadomo im szybciej, tym lepiej. Nie wymagam eposów w temacie przeszłości postaci, mechanika ogranicza się tylko do kliknięcia pasującej nam opcji w generatorze i będzie służyła tylko jako pomoc, a nie wyznacznik jakościowy sesji. Samego systemu w postaci którejś z wersji CP2020 też nie trzeba się doktoryzować. Wystarczy, że się czuje klimat i mniej więcej orientuje się zarysach uniwersum. Miejsce akcji, czas i wiele detali jest autorska, czy jest inspirowana lub zaczerpnięta z różnych źródeł.

Aby być bardziej powiem, że jak w 7-10 dni znajdę chętnych, to będę kontent.

Ketharian na rpg zjadłem zęby, jak to mawiają starzy ludzie. Przez lata bawiłem się w pbf w kilku miejscach mniej i bardziej publicznych. Ostatnio miałem dłuższą przerwę od grania w ogóle. Szukając miejsca do grania trafiłem tutaj i postanowiłem stworzyć rekrutację.

Co do detali w pierwszym poście, to przeglądając inne rekrutacje, że zasadniczo panuje tutaj taki wzór, czy też schemat. Poza tym mój scenariusz nie opiera się w 100% na jakimś konkretnym podręczniku, więc musiałem wyjaśnić w kilku słowach najważniejsze kwestie.
 
Morph jest offline